sandal logo

larissa
  • Home
  • Για τους Πολίτες
  • Πρωταθλήματα Εργαζομένων

Πρωταθλήματα Εργαζομένων

Εκτύπωση E-mail
Κοινωνικός Διαμοιρασμός :

Δευτέρα 11/12/2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Φάση1η Αγωνιστική
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου
15.30 ΔΕΥΑΛ ΠΥΛ
17.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΒΕΛ
18.30 ΕΥΦΛ ΕΜΠΟΡΟΙ
20.00 DEL MONTE ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ
21.30 COSMOS ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου
15.30 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΦΑΡΜΑΚΟΠΕΙΟΙ
17.00 ΤΕΙ ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
20.00 ΕΘΝ ΤΡΑΠΕΖΑ Αυτ/μος ΑΙΓΑΙΟ
21.30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου
19.00 MIKEL ΓΕΩΠΟΝΟΙ
ΡΕΠΟ ΕΞΟΔΟΣ

Δευτέρα 04/12/2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

1η Φάση - 5η Αγωνιστική
Τρίτη 5 Δεκεμβρίου
18.30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΤΕΙ
20.00 COSMOS ΠΥΛ
21.30 MIKEL ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου
18.30 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
20.00 ΔΕΥΑΛ Αυτ/μος ΑΙΓΑΙΟ
21.30 DEL MONTE ΕΥΦΛ
ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ-ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ και ΕΜΠΟΡΟΙ

Πέμπτη 16/11/2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

1η Φάση – 3η Αγωνιστική
Τρίτη 21 Νοεμβρίου
15.30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
17.00 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΔΕΥΑΛ
18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΒΕΛ
20.00 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ Αυτ/μος ΑΙΓΑΙΟ
21.30 ΠΥΛ MIKEL
Πέμπτη 23 Νοεμβρίου
15.30 ΕΞΟΔΟΣ ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ
17.00 ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ
18.30 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ
20.00 DEL MONTE ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
21.30 ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ
ΡΕΠΟ COSMOS-ΕΥΦΛ και ΤΕΙ

Παρασκευή 10/11/2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

1η Φάση2η Αγωνιστική
Τρίτη 14 Νοεμβρίου
15.30 ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΒΕΛ
17.00 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΚΟΜΩΤΕΣ
18.30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ
20.00 ΔΕΥΑΛ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ
21.30 COSMOS ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ
Πέμπτη 16 Νοεμβρίου
15.30 ΕΞΟΔΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
17.00 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
18.30 ΠΥΛ ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
20.00 Αυτ/μος ΑΙΓΑΙΟ ΤΕΙ
21.30 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΥΦΛ
ΡΕΠΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ-ΜΙKELκαι DEL MONTE

Τετάρτη 24/05/2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Τελικοί

Α2 Κατηγορία

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΤΡΙΤΗ 30/05/17 18.00 ΠΥΛ ΔΗΜΟΣ

Α1 Κατηγορία

 

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Γ.ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ Α ΠΕΜΠΤΗ 01/06/17 18.00 ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση

A1

Α1 - 5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 2/06/16 18.00 ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 2/06/16 18.00 ΤΕΕ ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 2/06/16 18.00 ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
A2
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΤΡΙΤΗ 31/05/16 19.00 ΠΥΛ ΕΥΦΛ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄ ΤΡΙΤΗ 31/05/16 19.00 ΔΕΥΑΛ ΔΗΜΟΣ
Ρεπό ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

12/05/2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση – 3η Αγωνιστική 

A1 

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΤΡΙΤΗ 17/05/16 18.30 ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄ ΤΡΙΤΗ 17/05/16 18.30 ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄ ΠΕΜΠΤΗ 19/05/16 18.00 ΤΕΕ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
A2
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄ ΠΕΜΠΤΗ 19/05/16 19.00 ΠΥΛ ΔΗΜΟΣ
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΠΕΜΠΤΗ 19/05/16 18.00 ΕΥΦΛ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
Ρεπό ΔΕΥΑΛ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη 17-05-16
Τελικός
Α 2  -  Κατηγ.
19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ Τ.Ε.Ι.

20/05/2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση

A1

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Εξ Αναβολής
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/05/16 19.00 ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ
Α1 - 4η Αγωνιστική
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄ ΤΡΙΤΗ 24/05/16 18.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΕΕ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 26/05/16 18.30 ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ
ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 26/05/16 18.00 ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ
A2
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/05/16 18.30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΠΥΛ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/05/16 18.30 ΔΕΥΑΛ ΕΥΦΛ
Ρεπό ΔΗΜΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη 24-05-16
Τελικός
Α 1  -  Κατηγ.
19.00 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΠΥΛ

06/05/2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση – 2η Αγωνιστική

A1

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΤΡΙΤΗ 10/05/16 18.30 ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ ΤΕΕ
ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 12/05/16 17.30 ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄ ΠΕΜΠΤΗ 12/05/16 18.30 ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
A2
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΤΡΙΤΗ 10/05/16 18.00 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΔΗΜΟΣ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄ ΤΕΤΑΡΤΗ 11/05/16 18.00 ΠΥΛ ΔΕΥΑΛ
Ρεπό ΕΥΦΛ

  

Δ/νση Αθλητισμού-Πολιτισμού

& Κοινωνικής Πολιτικής 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

 

Σας καλούμε  να τιμήσετε με την παρουσία σας τον Τελικό  του Κυπέλλου Μπάσκετ  των Εργαζομένων  που θα γίνει την Τρίτη 10 Μαΐου και ώρα 19.00 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο μεταξύ των ομάδων ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ-ΔΕΥΑΛ 

          Η Δ/ντρια                                       Με Εντολή Δημάρχου

Μπαξεβάνου Σταυρούλα                        Κωσταρόπουλος Γιώργος

                                                                   Δημοτικός Σύμβουλος

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τελικός Κυπέλλου
Τρίτη 10-05-16
19.00 ΔΕΥΑΛ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

13/04/2016

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Ημιτελικοί Πρωταθλήματος
Τρίτη 19-04-16
17.00 ΔΕΥΑΛ ΠΥΛ
18.30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
20.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ
21.30 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΤΕΙ

 

                                        ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

                                                                   2η Φάση

                                                               Α1 Κατηγορία

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄ ΤΡΙΤΗ 19/04/16 17.00 TEE ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΤΗ 19/04/16 17.00 ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 21/04/16 18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ
Α2 Κατηγορία
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄ ΠΕΜΠΤΗ 21/04/16 17.00 ΔΗΜΟΣ ΕΥΦΛ
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΠΕΜΠΤΗ 21/04/16 18.00 ΔΕΥΑΛ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
Ρεπό ΠΥΛ

08/04/2016

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Κύπελλο – 1η Φάση

 

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄ ΤΡΙΤΗ 12/04/16 17.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΥΛ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΙΤΗ 12/04/16 17.00 ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΕΥΦΛ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 14/04/16 18.00 TEE ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

01/04/2016

32ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων

 

Α΄ Φάση – 3Η Αγων.

1ος Όμιλος
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΡΙΤΗ 5/04/16 17.00 ΠΥΛ ΤΕΕ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 7/04/16 17.00 ΕΥΦΛ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
2ος Όμιλος
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄ ΤΡΙΤΗ 5/04/16 18.00 ΔΕΥΑΛ ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄ ΠΕΜΠΤΗ 7/04/16 17.00 ΕΛΜΕ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
3ος Όμιλος
Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΤΡΙΤΗ 5/04/16 17.00 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΔΗΜΟΣ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 7/04/16 18.30 ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Προ-Ημιτελικοί Πρωταθλήματος
Τρίτη 5-04-16
16.30 ΠΟΛ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΕΥΑΛ
18.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΦΑΡΜΑΚΟΠΕΙΟΙ
19.30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΤΡΟΦΙΜΑ
21.00 ΠΥΛ COSMOS
Πέμπτη 7-04-16
16.30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
18.00 ΤΕΙ ΕΘΝ ΤΡΑΠΕΖΑ
19.30 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
21.00 ΙΑΤΡ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

24/03/2016

32ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων

 

Α΄ Φάση – 2Η Αγων.

1ος Όμιλος
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 28/03/16 18.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΥΛ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 31/03/16 16.30 ΕΥΦΛ ΤΕΕ
2ος Όμιλος
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄ ΤΡΙΤΗ 29/03/16 16.30 ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΔΕΥΑΛ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄ ΠΕΜΠΤΗ 31/03/16 16.30 ΕΛΜΕ ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ
3ος Όμιλος
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄ ΤΡΙΤΗ 29/03/16 18.30 ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 31/03/16 18.30 ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ ΔΗΜΟΣ

17/03/2016

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 5η Αγωνιστική 
Δευτέρα 21-03-16 (Εξ Αναβολής)
22.30 ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΤΕΙ
Τρίτη 22-03-16
15.30 ΕΞΟΔΟΣ ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
17.00 ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΠΥΛ
18.30 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
20.00 ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
21.30 ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΕΒΕΛ
Τετάρτη 23-03-16
22.30 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
Πέμπτη 24-03-16
15.30 ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΕΥΦΛ
17.00 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΔΕΥΑΛ
18.30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΤΕΙ
20.00 COSMOS ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
21.30 ΤΡΟΦΙΜΑ ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ
Ρεπό ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

09/03/2016

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 4η Αγωνιστική 
Τρίτη 15-03-16
15.30 ΤΕΙ ΕΞΟΔΟΣ
17.00 ΠΥΛ ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
18.30 ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΔΕΥΑΛ
20.00 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
21.30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ
Πέμπτη 17-03-16
15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ
17.00 ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΑ
18.30 ΕΒΕΛ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
20.00 ΕΥΦΛ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ
21.30 ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Παρασκευή 18-03-16
22.30 ΓΕΩΠΟΝΟΙ COSMOS
Ρεπό ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

                                             32ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

                                                                      Πρόγραμμα Αγώνων 

                                                                                    Α΄ Φάση

1ος Όμιλος
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 16/03/16 17.00 ΠΥΛ ΕΥΦΛ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΠΕΜΠΤΗ 17/03/16 15.30 ΤΕΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
2ος Όμιλος
ΝΕΑΠΟΛΗ Β΄ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/03/16 18.00 ΔΕΥΑΛ ΕΛΜΕ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄ ΤΡΙΤΗ 15/03/16 18.00 ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΕΣ
3ος Όμιλος
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄ ΠΕΜΠΤΗ 17/03/16 15.30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ
Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄ ΤΡΙΤΗ 15/03/16 18.00 ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

03/03/2016

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 3η Αγωνιστική 
Δευτέρα 7-03-16 - (Εξ Αναβολής)
22.30 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣ/ΤΕΣ
Τρίτη 8-03-16
15.30 ΤΡΟΦΙΜΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17.00 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
18.30 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
20.00 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
21.30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
Πέμπτη 10-03-16
15.30 ΔΕΥΑΛ ΕΒΕΛ
17.00 ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΥΦΛ
18.30 ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΤΕΙ
20.00 ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ
21.30 COSMOS ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ
Παρασκευή 11-03-16
22.30 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΠΥΛ
Ρεπό ΕΞΟΔΟΣ

26/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 3η Αγωνιστική 
Τρίτη 1-03-16
15.30 ΤΡΟΦΙΜΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17.00 ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ
18.30 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
20.00 ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΤΕΙ
21.30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
Πέμπτη 3-03-16
15.30 ΔΕΥΑΛ ΕΒΕΛ
17.00 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
18.30 ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΥΦΛ
20.00 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
21.30 COSMOS ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ
Παρασκευή 4-03-16
22.30 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΠΥΛ
Ρεπό ΕΞΟΔΟΣ

18/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 2η Αγωνιστική 
Τρίτη 23-02-16
15.30 ΕΞΟΔΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
17.00 ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
18.30 ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ
20.00 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ
21.30 ΔΕΥΑΛ ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
Πέμπτη 25-02-16
15.30 ΕΒΕΛ ΠΥΛ
17.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΥΦΛ
18.30 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ
20.00 ΤΡΟΦΙΜΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ
21.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
Παρασκευή 26-02-16
22.30 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ COSMOS
Ρεπό ΤΕΙ

15/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 1η Αγωνιστική 
Τρίτη 16-02-16
15.30 ΠΥΛ ΔΕΥΑΛ
17.00 ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΕΒΕΛ
18.30 ΕΥΦΛ ΤΡΟΦΙΜΑ
20.00 ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
21.30 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΤΕΙ
Πέμπτη 18-02-16
15.30 ΓΕΩΠΟΝΟΙ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
17.00 ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
18.30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΕΞΟΔΟΣ
20.00 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ
21.30 COSMOS ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ
Παρασκευή 19-02-16
22.30 ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
Ρεπό Ράδιο Ταξί

04/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

5η Αγωνιστική 
Τρίτη 9-02-16
15.30 ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΞΟΔΟΣ
17.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
18.30 ΠΥΛ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ
20.00 ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ
 Εξ Αναβολής
21.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
Πέμπτη 11-02-16
15.30 ΕΒΕΛ ΤΡΟΦΙΜΑ
17.00 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
18.30 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΤΕΙ
20.00 ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ
21.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
Ρεπό Αεροπορία-Cosmos-ΕΥΦΛ-ΔΕΥΑΛ –Απολλώνιο & Έμποροι

  

28 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

4η Αγωνιστική 
Τρίτη 2-02-16
15.30 ΓΕΩΠΟΝΟΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
17.00 ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ ΠΥΛ
18.30 ΕΜΠΟΡΟΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ
20.00 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ
21.30 ΕΥΦΛ ΤΕΙ
Πέμπτη 04-02-16
15.30 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΕΒΕΛ
17.00 ΔΕΥΑΛ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
18.30 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
20.00 COSMOS ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
21.30 ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ
Ρεπό Έξοδος-Τρόφιμα-Animus-Καφενεία & Ελικόπτερα

21 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

3η Αγωνιστική 
Τρίτη 26-01-16
15.30 ΕΞΟΔΟΣ ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
17.00 ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΓΕΩΠΟΝΟΙ
18.30 ΠΥΛ ΕΜΠΟΡΟΙ
20.00 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ
21.30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΕΥΦΛ
Πέμπτη 28-01-16
15.30 ΤΡΟΦΙΜΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ
17.00 ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΔΕΥΑΛ
18.30 ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
20.00 ΕΒΕΛ COSMOS
21.30 ANIMUS ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Ρεπό Αστυνομία-ΡάδιοΤαξί-ΤΕΙ-Δικηγόροι & Ζαχαροπλάστες

 

14 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Αγωνιστική 
Τρίτη 19-01-16
15.30 ΖΑΧΑΡ/ΣΤΕΣ ΠΥΛ
17.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ
18.30 ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΕΞΟΔΟΣ
20.00 ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ
21.30 ΤΕΙ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ
Πέμπτη 21-01-16
15.30 ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΕΒΕΛ
17.00 ΔΕΥΑΛ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ
20.00 COSMOS ΤΡΟΦΙΜΑ
21.30 ΕΥΦΛ ANIMUS
Ρεπό Ιατρ. Επισκέπτες-Ραδιόφωνα-Πολ. Μηχανικοί-Γεωπόνοι & Φαρμακοποιοί

 

13 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

1η Αγωνιστική 
Τρίτη 12-01-16
15.30 ΕΞΟΔΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
17.00 ΦΑΡΜΑΚΟΠΕΙΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ
18.30 ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
20.00 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΖΑΧΑΡ/ΣΤΕΣ
21.30 ANIMUS ΤΕΙ
Πέμπτη 14-01-16
15.30 ΤΡΟΦΙΜΑ ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ
17.00 ΓΕΩΠΟΝΟΙ ΔΕΥΑΛ
18.30 ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝ/ΚΟΙ ΕΥΦΛ
20.00 ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ COSMOS
21.30 ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣ/ΤΕΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
Ρεπό Εθν. Τράπεζα-ΕΒΕΛ-Απολλώνειο-Τοπογράφοι και ΠΥΛ

9 Δεκεμβρίου 2015

                Την Τετάρτη το πρωί έγινε στην αίθουσα του Χατζηγιάννειου Πνευματικού Κέντρου η καθιερωμένη συγκέντρωση των υπευθύνων των ομάδων για το 32ο πρωτάθλημα Μπάσκετ Εργαζομένων.

Σκοπός της συγκέντρωσης ήταν ο καταρτισμός των ομίλων για την νέα αγωνιστική περίοδο, η κλήρωση της 1ης φάσης του πρωταθλήματος, αλλά και η ανταλλαγή απόψεων για την καλύτερη διεξαγωγή του πρωταθλήματος.

Ο Υπεύθυνος Αθλητισμού Δημ. Σύμβουλος κ. Κωσταρόπουλος Γιώργος αφού καλωσόρισε τους υπευθύνους των ομάδων τόνισε ότι «ο σκοπός του πρωταθλήματος των Εργαζομένων δεν είναι ο πρωταθλητισμός αλλά ο αθλητισμός. Οι παίκτες πρέπει να χαίρονται τα παιχνίδια, να διασκεδάζουν, ενώ συγχρόνως τους δίνεται η δυνατότητα εδώ και τριανταένα  χρόνια, να αθλούνται με το άθλημα που αγαπάνε.

Για πρώτη φορά φέτος στο πρωτάθλημα μπάσκετ και με τη λήξη της 1ης φάσης του πρωταθλήματος θα διοργανωθεί και αγώνας “ALL STAR” καθώς και διαγωνισμός σουτ τριών πόντων  από παίκτες που θα επιλεγούν από τους υπευθύνους των ομάδων».

Παρών στη συγκέντρωση έδωσαν τα μέλη της επιτροπής οι Δημ. Σύμβουλοι κ. Αναστασίου Μιχ. και Ζαούτσος Γιώργο όπως και ο προϊστάμενος του αθλητικού τμήματος κ. Τσίρκας Στέλιος.

Στην συνέχεια έγινε η κλήρωση και οι ομάδες χωρίστηκαν σε πέντε (5) ομίλους που θα αγωνιστούν σε πρωτάθλημα του ενός γύρου. Στην Β΄ φάση οι δύο πρώτοι του κάθε ομίλου και οι τρείς καλύτεροι 3οι θα συγκροτήσουν την Α1 κατηγορία και οι υπόλοιπες την Α2 κατηγορία.

Ενδιάμεσα θα ισχύσει και ο θεσμός του κυπέλλου με συμμετοχή και κλήρωση όλων των ομάδων.

Οι αγώνες  θα αρχίσουν στις 5 και 7 Ιανουαρίου  με την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος και οι υπεύθυνοι των ομάδων θα πρέπει να προσκομίσουν στην γραμματεία της διεύθυνσης όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την συμμετοχή των ομάδων τους στο νέο πρωτάθλημα.

ΟΜΙΛΟΙ

1ος Όμιλος 2ος Όμιλος 3ος Όμιλος 4ος Όμιλος 5ος Όμιλος
ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΓΕΩΠΟΝΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΠΕΙΟΙ
ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ COSMOS ΕΥΦΛ ΔΕΥΑΛ ΕΜΠΟΡΟΙ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ ΤΕΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ
ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΒΕΛ ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΠΥΛ
ΕΞΟΔΟΣ ΤΡΟΦΙΜΑ ANIMMUS ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

 


Επικοινωνία

ΔΗΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ
Ίωνος Δραγούμη 1
Τ.Κ. 41222

Τηλ. Κέντρο: 2413 500 200
Fax: 2410 250 372
E-mail: protokolo@larissa-dimos.gr

Σχετικά

diavgeia m1

kairos 1

Copyright © 2016 Δήμος Λαρισαίων | Sitemap | Δημιουργία Ιστοσελίδας ITBIZ