Πρωταθλήματα Εργαζομένων

Πέμπτη 23/03/2017

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

9η Αγωνιστική

Τρίτη  28-03-17

17.00

ΤΕΙ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

18.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ

20.00

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΕΒΕΛ

21.30

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

COSMOS

Πέμπτη  30-03-17

17.00

ΔΕΥΑΛ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

18.30

ΕΞΟΔΟΣ

Αυτ/μος ΑΙΓΑΙΟ

20.00

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΤΡΟΦΙΜΑ

21.30

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

MIKEL

ΡΕΠΟ

ΠΥΛ  &  DEL MONTE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

          Α1 Καρηγορία

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Α

ΤΡΙΤΗ

28/03/17

18.00

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΤΡΙΤΗ

28/03/17

18.00

ΤΕΕ

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Β

ΠΕΜΠΤΗ

30/03/17

17.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

Α2 Κατηγορία

ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ

28/03/17

17.00

ΕΡΓ. ΜΗΧΑΚΟΥ

ΕΥΦΛ

ΝΕΑΠΟΛΗ Α

ΤΕΤΑΡΤΗ

29/03/17

17.00

ΠΥΛ

ΔΗΜΟΣ

ΡΕΠΟ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

             

   

Παρασκευή 17/03/2017 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

8η Αγωνιστική

Τρίτη  21-03-17

15.30

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

17.00

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ

18.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

20.00

ΤΕΙ

Αυτ/μος ΑΙΓΑΙΟ

Πέμπτη  23-03-17

17.00

ΔΕΥΑΛ

ΕΒΕΛ

18.30

DEL MONTE

ΕΞΟΔΟΣ

20.00

MIKEL

ΤΡΟΦΙΜΑ

21.30

COSMOS

ΠΥΛ

ΡΕΠΟ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ   ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

 Β΄ Φάση

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Α

ΤΡΙΤΗ

       21/03/17

18.00

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ Α

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/03/17

16.00

ΠΥΛ

ΔΗΜΟΣ

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΠΕΜΠΤΗ

23/03/17

18.00

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΕΥΦΛ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

ΠΕΜΠΤΗ

23/03/17

16.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΤΕΕ

Σε περίπτωση ισοπαλίας δεν έχει παράταση αλλά διαδικασία των πέναλτι.

Δευτέρα 13/03/2017

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Προκριματική Φάση

Τρίτη  14-03-17

15.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΔΕΥΑΛ

17.00

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

18.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

MIKEL

20.00

Αυτ/μος ΑΙΓΑΙΟ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

Πέμπτη  16-03-17

17.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

18.30

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΤΕΙ

20.00

DEL MONTE

COSMOS

21.30

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΠΥΛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

                                                      ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

                                                                                    1η Προκρ. Φάση 

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΤΡΙΤΗ

14/03/17

18.00

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Β

ΤΡΙΤΗ

14/03/17

18.00

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Β

ΠΕΜΠΤΗ

16/03/17

18.00

ΑΡΤΟΠΟΙΟ

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

 

 

               

Παρασκευή 24/02/2017


Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Φάση - 7η Αγωνιστική

Τρίτη  28-02-17

15.30

ΔΕΥΑΛ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

17.00

ΠΥΛ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

18.30

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

20.00

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

21.30

ΤΕΙ

DEL MONTE

Πέμπτη  2-03-17

17.00

ΕΒΕΛ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

18.30

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΕΞΟΔΟΣ

20.00

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

COSMOS

21.30

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

MIKEL

ΡΕΠΟ

ΤΡΟΦΙΜΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πέμπτη 16/02/2017

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Φάση - 6η Αγωνιστική

Τρίτη  21-02-17

15.30

ΤΕΙ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

17.00

ΔΕΥΑΛ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

18.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

20.00

DEL MONTE

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

21.30

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΠΥΛ

Πέμπτη  23-02-17

15.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΕΒΕΛ

17.00

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

18.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΤΡΟΦΙΜΑ

20.00

MIKEL

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

21.30

COSMOS

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            
                                                  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ 

                                                                             1ος Όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Α

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/02/17

18.00

ΑΡΤΟΠΟΙΟ

ΔΗΜΟΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Β

ΠΕΜΠΤΗ

23/02/17

18.00

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

2ος Όμιλος

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Β

ΤΡΙΤΗ

21/02/17

18.00

ΤΕΕ

ΠΥΛ

Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΤΡΙΤΗ

21/02/17

15.30

ΛΟΓΙΣΤΕΣ/ΟΕΕ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

3ος Όμιλος

Δ.ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΣΙΟΣ-Δ.ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/02/17

17.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΕΥΦΛ

ΡΕΠΟ

ΑΡΓΥΡΟΧΡΥΣΟΧΟΟΙ

 

 

Παρασκευή 10/02/2017

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Φάση - 5η Αγωνιστική

Τρίτη  14-02-17

15.30

ΔΕΥΑΛ

ΠΥΛ

17.00

ΕΒΕΛ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

18.30

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

20.00

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

21.30

COSMOS

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

Πέμπτη  16-02-17

15.30

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

DEL MONTE

17.00

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

18.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

20.00

MIKEL

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

21.30

ΤΕΙ

ΤΡΟΦΙΜΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ 

1ος Όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Α

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/02/17

18.00

ΑΡΤΟΠΟΙΟ

ΔΗΜΟΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Β

ΠΕΜΠΤΗ

23/02/17

18.00

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

2ος Όμιλος

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ  Β

ΤΡΙΤΗ

21/02/17

18.00

ΤΕΕ

ΠΥΛ

Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΤΡΙΤΗ

21/02/17

15.30

ΛΟΓΙΣΤΕΣ/ΟΕΕ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

3ος Όμιλος

Δ.ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΣΙΟΣ-Δ.ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/02/17

17.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΕΥΦΛ

ΡΕΠΟ

ΑΡΓΥΡΟΧΡΥΣΟΧΟΟΙ

 

 

Δευτέρα 06/02/2017

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Φάση - 4η Αγωνιστική

Τρίτη  07-02-17

15.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

17.00

ΔΕΥΑΛ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

18.30

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

20.00

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

DEL MONTE

21.30

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

COSMOS

Πέμπτη  09-02-17

15.30

ΠΥΛ

ΕΒΕΛ

17.00

ΤΕΙ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

18.30

ΕΞΟΔΟΣ

MIKEL

20.00

ΤΡΟΦΙΜΑ

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

21.30

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Παρασκευή 27/01/2017

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Φάση - 3η Αγωνιστική

Τρίτη  31-01-17

15.30

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

17.00

DEL MONTE

ΤΡΟΦΙΜΑ

18.30

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

20.00

ΤΕΙ

MIKEL

21.30

ΔΕΥΑΛ

COSMOS

Πέμπτη  02-02-17

15.30

ΕΒΕΛ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

17.00

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

18.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΕΞΟΔΟΣ

20.00

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

21.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΥΛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πέμπτη 19/01/2017

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη  24-01-17

15.30

ΔΕΥΑΛ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

17.00

ΠΥΛ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

18.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

20.00

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

MIKEL

21.30

ΕΒΕΛ

COSMOS

Πέμπτη  26-01-17

15.30

ΤΕΙ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

17.00

DEL MONTE

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

18.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

20.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

21.30

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Παρασκευή 13/01/2017 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη  17-01-17

15.30

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

17.00

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

18.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

20.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

COSMOS

21.30

ΔΕΥΑΛ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Πέμπτη  19-01-17

15.30

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΕΒΕΛ

17.00

ΠΥΛ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

18.30

ΤΕΙ

ΕΞΟΔΟΣ

20.00

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

21.30

DEL MONTE

MIKEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τετάρτη 04/01/2017 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη  10-01-17

15.30

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

17.00

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

18.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

20.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

COSMOS

21.30

ΔΕΥΑΛ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Πέμπτη  12-01-17

15.30

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΕΒΕΛ

17.00

ΠΥΛ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

18.30

ΤΕΙ

ΕΞΟΔΟΣ

20.00

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

21.30

DEL MONTE

MIKEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πέμπτη 08/12/2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ


Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη  13-12-16

17.00

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

18.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

20.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

21.30

ΤΕΙ

MIKEL

Πέμπτη  15-12-16

15.30

ΠΥΛ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

17.00

ΕΒΕΛ

DEL MONTE

18.30

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

20.00

ΔΕΥΑΛ

COSMOS

21.30

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΕΞΟΔΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δευτέρα 05/12/2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ


Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη  06-12-16

15.30

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

17.00

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

18.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΠΥΛ

20.00

MIKEL

ΔΕΥΑΛ

21.30

ΤΕΙ

COSMOS

Πέμπτη  08-12-16

15.30

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

17.00

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

18.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

20.00

ΕΒΕΛ

Αυτ/μος «ΑΙΓΑΙΟ»

21.30

DEL MONTE

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

Αγώνας εξ Αναβολής – Παρασκευή 9-12-16

22.15

COSMOS

MIKEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δευτέρα 10/10/2016

 

ΘΕΜΑ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ


Η Δ/νση Αθλητισμού- Πολιτισμού- Κοινωνικής Πολιτικής διοργανώνει για 33η συνεχόμενη χρονιά τα πρωταθλήματα Ποδοσφαίρου και Μπάσκετ Εργαζομένων.

Καλούνται οι υπεύθυνοι των ομάδων να προσέλθουν στα γραφεία του Αθλητικού Τμήματος, στη νέα διεύθυνση Ρούζβελτ 59 (Χατζηγιάννειο) 1ος όροφος,  για να παραλάβουν από τη γραμματεία  τα απαραίτητα δικαιολογητικά (Δελτία-καταστάσεις αθλητών-δηλώσεις συμμετοχής κ.λ.π.).

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται δεκτές έως την Παρασκευή 14 Οκτωβρίου 2016.

Ειδικά για τις δηλώσεις συμμετοχής του πρωταθλήματος Μπάσκετ θα τηρηθεί αυστηρά η παραπάνω ημερομηνία διότι η Επιτροπή πρωταθλημάτων όρισε σαν ημερομηνία έναρξης, την 7η Νοεμβρίου .

Για περισσότερες πληροφορίες στη γραμματεία του Αθλητικού Τμήματος στο τηλ. (2410) 235260 κ. Καταραχιά Β.

 

 

 

26/05/2016

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση

A1

Α1 - 5η Αγωνιστική

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΜΠΤΗ

2/06/16

18.00

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

2/06/16

18.00

ΤΕΕ

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

2/06/16

18.00

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

A2

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΤΡΙΤΗ

31/05/16

19.00

ΠΥΛ

ΕΥΦΛ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄

ΤΡΙΤΗ

31/05/16

19.00

ΔΕΥΑΛ

ΔΗΜΟΣ

Ρεπό

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

 

 

 

20/05/2016

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση

A1

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Εξ Αναβολής

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΔΕΥΤΕΡΑ

23/05/16

19.00

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

Α1 - 4η Αγωνιστική

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄

ΤΡΙΤΗ

24/05/16

18.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΤΕΕ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

26/05/16

18.30

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

26/05/16

18.00

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

A2

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

23/05/16

18.30

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΠΥΛ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄

ΤΕΤΑΡΤΗ

25/05/16

18.30

ΔΕΥΑΛ

ΕΥΦΛ

Ρεπό

ΔΗΜΟΣ

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη 24-05-16

Τελικός

Α 1  -  Κατηγ.

19.00

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΠΥΛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12/05/2016

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση – 3η Αγωνιστική 

A1 

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΤΡΙΤΗ

17/05/16

18.30

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄

ΤΡΙΤΗ

17/05/16

18.30

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄

ΠΕΜΠΤΗ

19/05/16

18.00

ΤΕΕ

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

A2

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄

ΠΕΜΠΤΗ

19/05/16

19.00

ΠΥΛ

ΔΗΜΟΣ

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΠΕΜΠΤΗ

19/05/16

18.00

ΕΥΦΛ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

Ρεπό

ΔΕΥΑΛ

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τρίτη 17-05-16

Τελικός

Α 2  -  Κατηγ.

19.00

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

Τ.Ε.Ι.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06/05/2016

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

2η  Φάση – 2η Αγωνιστική

A1

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΤΡΙΤΗ

10/05/16

18.30

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΤΕΕ

ΝΕΑΠΟΛΗ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

12/05/16

17.30

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄

ΠΕΜΠΤΗ

12/05/16

18.30

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

A2

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΤΡΙΤΗ

10/05/16

18.00

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΔΗΜΟΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄

ΤΕΤΑΡΤΗ

11/05/16

18.00

ΠΥΛ

ΔΕΥΑΛ

Ρεπό

ΕΥΦΛ

  

Δ/νση Αθλητισμού-Πολιτισμού

& Κοινωνικής Πολιτικής 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

 

Σας καλούμε  να τιμήσετε με την παρουσία σας τον Τελικό  του Κυπέλλου Μπάσκετ  των Εργαζομένων  που θα γίνει την Τρίτη 10 Μαΐου και ώρα 19.00 στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο μεταξύ των ομάδων ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ-ΔΕΥΑΛ 

 

          Η Δ/ντρια                                       Με Εντολή Δημάρχου

Μπαξεβάνου Σταυρούλα                        Κωσταρόπουλος Γιώργος

                                                                   Δημοτικός Σύμβουλος

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Τελικός Κυπέλλου

Τρίτη 10-05-16

19.00

ΔΕΥΑΛ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13/04/2016

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Ημιτελικοί Πρωταθλήματος

Τρίτη 19-04-16

17.00

ΔΕΥΑΛ

ΠΥΛ

18.30

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

20.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

21.30

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΤΕΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                        ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

                                                                   2η Φάση

                                                               Α1 Κατηγορία

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄

ΤΡΙΤΗ

19/04/16

17.00

TEE

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΤΡΙΤΗ

19/04/16

17.00

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

21/04/16

18.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

Α2 Κατηγορία

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄

ΠΕΜΠΤΗ

21/04/16

17.00

ΔΗΜΟΣ

ΕΥΦΛ

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΠΕΜΠΤΗ

21/04/16

18.00

ΔΕΥΑΛ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

Ρεπό

ΠΥΛ

 

 

 

08/04/2016

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Κύπελλο – 1η Φάση

 

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ B΄

ΤΡΙΤΗ

12/04/16

17.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΥΛ

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΤΡΙΤΗ

12/04/16

17.00

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΕΥΦΛ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

14/04/16

18.00

TEE

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

 

 

01/04/2016

 

32ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων

 

Α΄ Φάση – 3Η Αγων.

1ος Όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

ΤΡΙΤΗ

5/04/16

17.00

ΠΥΛ

ΤΕΕ

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΜΠΤΗ

7/04/16

17.00

ΕΥΦΛ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

2ος Όμιλος

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄

ΤΡΙΤΗ

5/04/16

18.00

ΔΕΥΑΛ

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄

ΠΕΜΠΤΗ

7/04/16

17.00

ΕΛΜΕ

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

3ος Όμιλος

Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑ

ΤΡΙΤΗ

5/04/16

17.00

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΔΗΜΟΣ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

7/04/16

18.30

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

 

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Προ-Ημιτελικοί Πρωταθλήματος

Τρίτη 5-04-16

16.30

ΠΟΛ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΔΕΥΑΛ

18.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΕΙΟΙ

19.30

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΤΡΟΦΙΜΑ

21.00

ΠΥΛ

COSMOS

Πέμπτη 7-04-16

16.30

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

18.00

ΤΕΙ

ΕΘΝ ΤΡΑΠΕΖΑ

19.30

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

21.00

ΙΑΤΡ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24/03/2016

 

32ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Πρόγραμμα Αγώνων

 

Α΄ Φάση – 2Η Αγων.

1ος Όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

28/03/16

18.00

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΥΛ

ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΠΕΜΠΤΗ

31/03/16

16.30

ΕΥΦΛ

ΤΕΕ

2ος Όμιλος

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄

ΤΡΙΤΗ

29/03/16

16.30

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΔΕΥΑΛ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄

ΠΕΜΠΤΗ

31/03/16

16.30

ΕΛΜΕ

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

3ος Όμιλος

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄

ΤΡΙΤΗ

29/03/16

18.30

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

31/03/16

18.30

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

ΔΗΜΟΣ

 

 

 

17/03/2016

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 5η Αγωνιστική 

Δευτέρα 21-03-16 (Εξ Αναβολής)

22.30

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΤΕΙ

Τρίτη 22-03-16

15.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

17.00

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΠΥΛ

18.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

20.00

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

21.30

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΕΒΕΛ

Τετάρτη 23-03-16

22.30

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Πέμπτη 24-03-16

15.30

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

ΕΥΦΛ

17.00

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΔΕΥΑΛ

18.30

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΤΕΙ

20.00

COSMOS

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

21.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

Ρεπό

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09/03/2016

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 4η Αγωνιστική 

Τρίτη 15-03-16

15.30

ΤΕΙ

ΕΞΟΔΟΣ

17.00

ΠΥΛ

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

18.30

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΔΕΥΑΛ

20.00

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

21.30

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

Πέμπτη 17-03-16

15.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

17.00

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

ΤΡΟΦΙΜΑ

18.30

ΕΒΕΛ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

20.00

ΕΥΦΛ

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

21.30

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Παρασκευή 18-03-16

22.30

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

COSMOS

Ρεπό

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                             32ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

                                                                      Πρόγραμμα Αγώνων 

                                                                                    Α΄ Φάση

1ος Όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

ΚΟΥΚ-ΜΟΥΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

16/03/16

17.00

ΠΥΛ

ΕΥΦΛ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ

ΠΕΜΠΤΗ

17/03/16

15.30

ΤΕΕ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

2ος Όμιλος

ΝΕΑΠΟΛΗ Β΄

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18/03/16

18.00

ΔΕΥΑΛ

ΕΛΜΕ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Γ΄

ΤΡΙΤΗ

15/03/16

18.00

ΕΡΓ ΜΗΧ/ΚΟΥ

ΛΟΓΙΣΤΕΣ

3ος Όμιλος

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Α΄

ΠΕΜΠΤΗ

17/03/16

15.30

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΑΡΓΥΡ/ΧΟΟΙ

Γ. ΜΗΤΣΙΜΠ Β΄

ΤΡΙΤΗ

15/03/16

18.00

ΔΗΜΟΣ

ΑΡΤΟΠΟΙΟΙ

 

 

 

 

03/03/2016

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 3η Αγωνιστική 

Δευτέρα 7-03-16 - (Εξ Αναβολής)

22.30

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣ/ΤΕΣ

Τρίτη 8-03-16

15.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

17.00

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

18.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

20.00

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

21.30

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

Πέμπτη 10-03-16

15.30

ΔΕΥΑΛ

ΕΒΕΛ

17.00

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΕΥΦΛ

18.30

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΤΕΙ

20.00

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

21.30

COSMOS

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

Παρασκευή 11-03-16

22.30

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΠΥΛ

Ρεπό

ΕΞΟΔΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 3η Αγωνιστική 

Τρίτη 1-03-16

15.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

17.00

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

18.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

20.00

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΤΕΙ

21.30

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

Πέμπτη 3-03-16

15.30

ΔΕΥΑΛ

ΕΒΕΛ

17.00

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

18.30

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΕΥΦΛ

20.00

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

21.30

COSMOS

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

Παρασκευή 4-03-16

22.30

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΠΥΛ

Ρεπό

ΕΞΟΔΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 2η Αγωνιστική 

Τρίτη 23-02-16

15.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

17.00

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

18.30

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

20.00

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

21.30

ΔΕΥΑΛ

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

Πέμπτη 25-02-16

15.30

ΕΒΕΛ

ΠΥΛ

17.00

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΕΥΦΛ

18.30

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

20.00

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

21.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

Παρασκευή 26-02-16

22.30

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

COSMOS

Ρεπό

ΤΕΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

Β΄ Φάση - 1η Αγωνιστική 

Τρίτη 16-02-16

15.30

ΠΥΛ

ΔΕΥΑΛ

17.00

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΕΒΕΛ

18.30

ΕΥΦΛ

ΤΡΟΦΙΜΑ

20.00

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

21.30

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΤΕΙ

Πέμπτη 18-02-16

15.30

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

17.00

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

18.30

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΕΞΟΔΟΣ

20.00

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

21.30

COSMOS

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

Παρασκευή 19-02-16

22.30

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

Ρεπό

Ράδιο Ταξί

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04/02/2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

5η Αγωνιστική 

Τρίτη 9-02-16

15.30

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΕΞΟΔΟΣ

17.00

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

18.30

ΠΥΛ

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

20.00

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

 Εξ Αναβολής

21.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

Πέμπτη 11-02-16

15.30

ΕΒΕΛ

ΤΡΟΦΙΜΑ

17.00

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

18.30

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΤΕΙ

20.00

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

21.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

Ρεπό

Αεροπορία-Cosmos-ΕΥΦΛ-ΔΕΥΑΛ –Απολλώνιο & Έμποροι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

28 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

4η Αγωνιστική 

Τρίτη 2-02-16

15.30

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

17.00

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

ΠΥΛ

18.30

ΕΜΠΟΡΟΙ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

20.00

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

21.30

ΕΥΦΛ

ΤΕΙ

Πέμπτη 04-02-16

15.30

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΕΒΕΛ

17.00

ΔΕΥΑΛ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

18.30

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

20.00

COSMOS

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

21.30

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

Ρεπό

Έξοδος-Τρόφιμα-Animus-Καφενεία & Ελικόπτερα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

3η Αγωνιστική 

Τρίτη 26-01-16

15.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

17.00

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

18.30

ΠΥΛ

ΕΜΠΟΡΟΙ

20.00

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΙ

21.30

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΕΥΦΛ

Πέμπτη 28-01-16

15.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

17.00

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΔΕΥΑΛ

18.30

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

20.00

ΕΒΕΛ

COSMOS

21.30

ANIMUS

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

Ρεπό

Αστυνομία-ΡάδιοΤαξί-ΤΕΙ-Δικηγόροι & Ζαχαροπλάστες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

2η Αγωνιστική 

Τρίτη 19-01-16

15.30

ΖΑΧΑΡ/ΣΤΕΣ

ΠΥΛ

17.00

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

18.30

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

ΕΞΟΔΟΣ

20.00

ΕΜΠΟΡΟΙ

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

21.30

ΤΕΙ

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

Πέμπτη 21-01-16

15.30

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΕΒΕΛ

17.00

ΔΕΥΑΛ

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

18.30

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

20.00

COSMOS

ΤΡΟΦΙΜΑ

21.30

ΕΥΦΛ

ANIMUS

Ρεπό

Ιατρ. Επισκέπτες-Ραδιόφωνα-Πολ. Μηχανικοί-Γεωπόνοι & Φαρμακοποιοί

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ των εργαζομένων του Δήμου Λαρισαίων

 

ΜΠΑΣΚΕΤ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο

1η Αγωνιστική 

Τρίτη 12-01-16

15.30

ΕΞΟΔΟΣ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

17.00

ΦΑΡΜΑΚΟΠΕΙΟΙ

ΕΜΠΟΡΟΙ

18.30

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

20.00

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ

ΖΑΧΑΡ/ΣΤΕΣ

21.30

ANIMUS

ΤΕΙ

Πέμπτη 14-01-16

15.30

ΤΡΟΦΙΜΑ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

17.00

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΔΕΥΑΛ

18.30

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝ/ΚΟΙ

ΕΥΦΛ

20.00

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

COSMOS

21.30

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣ/ΤΕΣ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

Ρεπό

Εθν. Τράπεζα-ΕΒΕΛ-Απολλώνειο-Τοπογράφοι και ΠΥΛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 Δεκεμβρίου 2015

                Την Τετάρτη το πρωί έγινε στην αίθουσα του Χατζηγιάννειου Πνευματικού Κέντρου η καθιερωμένη συγκέντρωση των υπευθύνων των ομάδων για το 32ο πρωτάθλημα Μπάσκετ Εργαζομένων.

Σκοπός της συγκέντρωσης ήταν ο καταρτισμός των ομίλων για την νέα αγωνιστική περίοδο, η κλήρωση της 1ης φάσης του πρωταθλήματος, αλλά και η ανταλλαγή απόψεων για την καλύτερη διεξαγωγή του πρωταθλήματος.

Ο Υπεύθυνος Αθλητισμού Δημ. Σύμβουλος κ. Κωσταρόπουλος Γιώργος αφού καλωσόρισε τους υπευθύνους των ομάδων τόνισε ότι «ο σκοπός του πρωταθλήματος των Εργαζομένων δεν είναι ο πρωταθλητισμός αλλά ο αθλητισμός. Οι παίκτες πρέπει να χαίρονται τα παιχνίδια, να διασκεδάζουν, ενώ συγχρόνως τους δίνεται η δυνατότητα εδώ και τριανταένα  χρόνια, να αθλούνται με το άθλημα που αγαπάνε.

Για πρώτη φορά φέτος στο πρωτάθλημα μπάσκετ και με τη λήξη της 1ης φάσης του πρωταθλήματος θα διοργανωθεί και αγώνας “ALL STAR” καθώς και διαγωνισμός σουτ τριών πόντων  από παίκτες που θα επιλεγούν από τους υπευθύνους των ομάδων».

Παρών στη συγκέντρωση έδωσαν τα μέλη της επιτροπής οι Δημ. Σύμβουλοι κ. Αναστασίου Μιχ. και Ζαούτσος Γιώργο όπως και ο προϊστάμενος του αθλητικού τμήματος κ. Τσίρκας Στέλιος.

Στην συνέχεια έγινε η κλήρωση και οι ομάδες χωρίστηκαν σε πέντε (5) ομίλους που θα αγωνιστούν σε πρωτάθλημα του ενός γύρου. Στην Β΄ φάση οι δύο πρώτοι του κάθε ομίλου και οι τρείς καλύτεροι 3οι θα συγκροτήσουν την Α1 κατηγορία και οι υπόλοιπες την Α2 κατηγορία.

Ενδιάμεσα θα ισχύσει και ο θεσμός του κυπέλλου με συμμετοχή και κλήρωση όλων των ομάδων.

Οι αγώνες  θα αρχίσουν στις 5 και 7 Ιανουαρίου  με την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος και οι υπεύθυνοι των ομάδων θα πρέπει να προσκομίσουν στην γραμματεία της διεύθυνσης όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την συμμετοχή των ομάδων τους στο νέο πρωτάθλημα.

 

ΟΜΙΛΟΙ

1ος Όμιλος

2ος Όμιλος

3ος Όμιλος

4ος Όμιλος

5ος Όμιλος

ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΡΑΔΙΟΦΩΝΑ

ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΦΑΡΜΑΚΟΠΕΙΟΙ

ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ

COSMOS

ΕΥΦΛ

ΔΕΥΑΛ

ΕΜΠΟΡΟΙ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΡΑΔΙΟ ΤΑΞΙ

ΤΕΙ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ

ΕΘΝ. ΤΡΑΠΕΖΑ

ΕΒΕΛ

ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟ

ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ

ΠΥΛ

ΕΞΟΔΟΣ

ΤΡΟΦΙΜΑ

ANIMMUS

ΚΑΦΕΝΕΙΑ

ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ